Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi olarak 2005 yılından günümüze Ümraniye de sizlere hizmet etmekteyiz. Bilgisayar servisimizde arıza tespit parça değişimi hızlandırma tamir ve bakım gibi kalemlerde hizmet vermekteyiz.

Whatsapp: 05337044543

Sabit tel : 02162551012

Bilgisayar servisi ve satışını yaptığımız bazı ürün ve hizmetlerimiz ;

Kırık laptop menteşesi tamir ediyoruz. Menteşe tamiri ile ilgili bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Servis sürecimiz

  1. Cihaz servisimize teslim alınır. ( Yerinde destek hizmetimizden faydalanmak isterseniz konu ile ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz. )
  2. Cihazınızı bilgisayar servisimize getirdiğinizde veya gönderdiğinizde kameraların önünde çalıştırıp ilk muayenesini yaptıktan sonra size konu ile ilgili ilk tespitlerimizi aktarıyoruz.
  3. Cihaz servis sırasına alınıyor. Ve sırası geldiğinde arıza tespit için tezgaha alınıyor.
  4. Arıza tespiti ve yapılacak işlem belirlendikten sonra arayıp sorun ve fiyat ile ilgili size bilgi veriyoruz.
  5. Bilgisayar servisimizde cihazın arızası giderildikten sonra test işlemleri başlıyor. Farklı şartlarla testler yapılıyor.
  6. Cihaz testlerde aynı veya farklı bir sorun çıkartmazsa size “Bilgisayarınız hazır alabilirsiniz” içerikli bir kısa mesaj gönderiyoruz.
  7. Mesajdan sonra mesai saatlerimiz içinde cihazınızı teslim alabilirsiniz. Cihaz teslim almaya gelirken size verdiğimizi evrakı kaybetmiş olursanız gelen sms i göstererek de cihazı servisimizden teslim alabilirsiniz.
Laptop fan temizliği ile ilgili hizmet almak isterseniz buradan bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar servisimizde cihazınız servisimizde kayıt altına alınmaktadır.

Kargo ile veya elden teslim ettiğiniz cihazlarınız sizin adınıza seri numarası ve emanet ettiğiniz aksesuarları ile birlikte kayıt altına alınır. Cihazınızın tüm bilgileri kayıt altına alındıktan sonra bilgisayar servisimizdeki yazılım size özel bir teslim evrakı oluşturur ve size özel kare kod ile istediğiniz an cihazınızla ilgili bilgileri inceleyebilir eklemek istediğiniz bri bilgi varsa doğrudan bu kare kodu kullanarak ekleyebilirsiniz. Yine aynı kare kodla ulaştığınız sayfadan servis bitiminde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ödeme yöntemimiz genellikle şehir dışı kargo ile cihaz gönderen müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Eğer İstanbul’da iseniz ve cihazınızı servisimize ulaştırmak istiyorsanız kargo veya kurye seçeneklerimiz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bilgisyar servisi 7/24 kamera ile kayıt altındadır.

Servisimize bıraktığınız cihazlar yangın hırsızlık gibi durumlar için sigorta altındadır. Servisimiz 7 24 güvenlik kamerası ile kayıt altındadır.