Bilgisayarcı

Bilgisayarcı numaramızı mesai saatlerimizde arayıp bizden hizmet alabilirsiniz.

Bilgisayarcı

Bilgisayarlar günlük kullanımın en büyük parçasıdır. İş, günlük hayat ve eğitim gibi çeşitli noktalarda teknolojinin her alanından yararlanılmaktadır. Özellikle tüm dünyayı etkisi altına almış olan Covid-19 pandemisi sürecinde, tüm teknolojik ürünler daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Ancak bu süreçte kullanımlara bağlı olarak bilgisayar ya da teknolojik arızalanmalar da meydana gelebilmektedir. Bu arızalanmalar için gerekli tamir işlemini yapmak için karantina sürecinde açık bilgisayarcı bulmak kolay bir iş değildir. Bu süreçte sizlerin yanında olmak ve gerekli sorunlarınızı çözerek, bu süreci daha kolay geçirmenizi sağlamak için bilgisayarci.org olarak sizlere her zaman yardımcı olmak için çalışmaktayız.

Bilgisayarcı , Ümraniye Bilgisayar Servisi

Koliva Bilgisayar  olarak sizlere hizmet sağlamak için her zaman tüm işlemleri gerekli şekillerde ilerletmekteyiz. Zor bir dönemden geçiyor olmamız nedeniyle bu sürece en uygun şekilde sizlere hizmet sağlıyoruz. Açık bilgisayarcı firmaları arasında yer alarak tüm önlemleri almaktayız. Arızalanmalar, tamir işlemleri gibi tüm işlemlerde herhangi bir hizmet almanız gerektiği durumda sizleri de zora sokmadan çalışmalarımızı yapmaktayız. Bu süreçte yerinde tamir hizmeti almak istemeniz halinde gelecek olan ekibimiz, maske, mesafe, eldiven gibi önlemleri almaktadır.

Ümraniye Bilgisayar Servisi  Dell  N4050

Firma olarak ekibimizi her zaman geçerli süreçlerden geçirmekteyiz. Düzenli olarak kontrollerden geçen ekibimiz işlerinde de hijyen kuralları doğrultusunda hizmet vermektedir. Açık bilgisayarcı olarak sizleri bu süreçte hem mağdur etmiyor hem de işlemlerinizi gerekli şekilde hızlı bir şekilde yapmaktayız. Sizler için sunduğumuz tüm hizmet de ilk olarak sizlerin ve ekibimizin sağlığını düşünerek işlem yapmaktayız.

Bilgisayar ya da diğer tamir işlemlerinde gerekli ekipmanları her zaman yanımızda bulundurarak sizlere yerinde ya da kendi firmamız içerisinde hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız tamamen müşteri beğenisi ve memnuniyetine dayalıdır. Bu nedenle çalışmalarımızda en iyisini oluşturmak ve gerekli hizmeti sunmak için iş etiğine göre hareket etmekteyiz. Açık bilgisayarcı olarak bu dönemde ekstra dikkat ederek, tüm çalışmalarımızda gerekli temizlik önemlerine ve hijyen kurallarına dikkat etmekteyiz. Bilgisayarınızı firmamıza getirmeniz halinde geri teslim ederken, bilgisayara uygun bir temizlik yaparak sizlere sunmaktayız.

Bilgisayarci.org olarak sürecin ne kadar zorlu olduğunun bilincinde bir iş süreci yönetmekteyiz. Bu nedenle kaliteli bir iş anlayışı ve profesyonel bir ekiple çalışarak, sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamıza bırakmış olduğunuz cihazlarınız ilk olarak incelenir ve ardından arıza durumuna göre sizlere gerekli bilgilendirmeler yapılır. Cihazın arızasının giderilmesinin ne kadar süreceği, fiyat bilgisi gibi tüm detaylar sizlere gerekli kontroller sonrasında sunulmaktadır. Sizlerin onayı halinde ekibimiz işlemlere başlamaktadır. Olası bir parça gerektiğinde, cihazınız için orijinal parça temini yaparak çalışmamızı gerçekleştirmekteyiz. İşletmemiz içerisinde farklı bir parça kullanımı ya da yanlış bir tamir işlemi gibi bir durum söz konusu değildir. Açık bilgisayarcı konumunda yer almamızın yanı sıra tüm detaylara dikkat ederek hizmet sunmaktayız.